Elektrum - broker energii

Firma Elektrum od 2010 roku zajmuje się doradztwem energetycznym. Współpracujemy z największymi zakładami energetycznymi w Polsce. Pomagamy firmom zoptymalizować opłaty za energię elektryczną i dystrybucję. Zajmujemy się całym rachunkiem Klienta. Działamy na terenie całego kraju, nie pobieramy żadnych opłat, każdy z naszych klientów podpisuje kontrakt bezpośrednio z zakładem energetycznym, co zapewnia gwarancję nieprzerwanych dostaw.

Więcej informacji

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji LIVE

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty ?

Po prostu: Ponieważ jesteśmy profesjonalnymi doradcami naszych klientów i bierzemy pełną odpowiedzialność za to, co mówimy i za produkty, które oferujemy.

Przyjeżdzamy do klienta

Bez wychodzenia z domu lub firmy nasi Klienci są w stanie poznać korzyści wynikające z nawiązania z nami długookresowej współpracy.

Analizujemy i doradzamy

Nasi doradcy zbadają potrzeby oraz sposób funkcjonowania Państwa przedsiębiorstwa, a następnie przedstawią kompleksowe rozwiązania w zakresie jego zasilenia oraz możliwości optymalnego wykorzystywania energii elektrycznej.

Optymalizujemy koszty

Optymalizacja kosztów, to nie tylko wybór odpowiedniego operatora, ale także właściwa organizacja przedsiębiorstwa i zaprowadzenie w nim szeroko rozumianej polityki energetycznej.

Załatwiamy formalności

Dzięki naszym działaniom zaoszczędzicie Państwo cenny czas i pieniądze. Zajmiemy się wypełnieniem niezbędnych dokumentów oraz dopilnujemy wszelkich formalności, w zamian za powierzone nam zaufanie.

Dołącz do nas

Nie wiesz od czego zacząć? Nasze 4 kroki pomogą Ci zacząć działać!

1.

Kontakt

Zadzwoń do nas w celu umówienia spotkania

2.

Wycena

Dopasujemy ofertę do twoich potrzeb

3.

Podpisanie umowy

To tylko formalność zajmie zaledwie kilka minut

4.

Korzystaj z taniej energii

Od tej chwili zaczynasz oszczędzać i czuć satysfakcję z dokonania właściwego wyboru

Zostaniemy z Państwem również po podpisaniu umowy!

Zainteresowany?Skorzystaj z naszych usług!

Napisz do naslub zadzwoń +48 881 533 515
facebook logo